Hakkımızda

Ülkemizde çıkarılan Kaya Tuzlarını rafine edilmeden, doğrudan kaynağından elde edildiği gibi, çeşitli Baharatlarla ideal oranlarda karıştırarak, öğütücülü ambalajlarında sofralarınıza, yemeklerinize lezzet katmayı amaçladık.

Tüm ürünlerimizde, Özenle seçilmiş Baharat taneleri ilk olarak sofranızda öğütüldüğünden çok farklı lezzet ve aromalarla tanışacaksınız.

Farklı Yemekleriniz, Çorbalarınız, Salatalarınız, Makarnalarınız ve Mangal keyfinizi, Lezzet ustalarımızın tavsiyelerine göre çeşitlendirdiğimiz, karışımlarımızla lezzetlendirebilirsiniz.

Üretim aşamalarında ürünlerimizin hiçbir işleme tabi tutulmadan tüm doğallığıyla sofralarınıza ulaşmasına azami özen gösterdik.

Doğanın Mucizesi Kaya Tuzları, 250-300 Milyon yıllık oluşumlardır ve analizlere göre 84 farklı doğal mineral içeriğiyle yaşamımızın vaz geçilmezidir.

Bilinenin aksine işlenmemiş Doğal Kaya Tuzlarının sağlığa zararlı olmadığı, uygun miktarda kullanımının  vücudumuzun ihtiyacı olan birçok minerali karşıladığı bilinmektedir.

Maya Tuz olarak misyonumuz, Kaynağından elde edildiği gibi, Rafine edilmemiş, Kaya Tuzlarının, sofralarımızda yerini almasıdır.

maya black